logo    STAROŽITNOSTI - výkup a prodej     

KONTAKTY

ANTIK-CASADE a ANTIK-DECOR kamenný obchod
Holubice 192, 25265
Praha - západ
tel: 602646983
napište nám
antik-casade@seznam.cz

antik-casade

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli?

Pomocí vyhledávače Pomocí vyhledávače 43% Díky reklamě Díky reklamě 18% Odkazem z jiných stránek Odkazem z jiných stránek 20% Od přátel Od přátel 20%

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky


I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1. Provozovatelem serveru www.antik-casade.cz je Zuzana Němcová, Holubice 192, 252 65 pošta Tursko, Czech Republic, , IČ: 42513197 - nejsme plátci DPH (dále jen provozovatel).
2. www.antik-casade.cz je internetový server, který slouží k zveřejnění nabídky provozovatele a uživatelů serveru za účelem komisního prodeje zboží na veřejné počítačové síti Internet pod doménou www.antik-casade.cz
3. Server www.antik-casade.cz je zaměřen na zprostředkování prodeje věcí movitých, především předmětů starých, předmětů kulturní hodnoty nebo předmětů, které se svou povahou předmětům kulturní hodnoty blíží. Provozovatel svým uživatelům nabízí volný prodej, tj. prodej s pevnou cenou.)

 

II. PLATEBNÍ PODMÍNKY
1. Kupní cena uváděná v el. katalogu www.antik-casade.cz je cenou konečnou.
2. Kupní cena nezahrnuje náklady vzniklé v souvislosti s realizací nákupu, tj. poštovné, balné nebo náklady na dopravu, či případné vývozní povolení u předmětů zasílaných do zahraničí.
3. V případě, že bude předmět zasílán na dobírku Českou Poštou, provozovatel si vyhrazje právo na navýšení ceny dle platných sazebníků České Pošty. V jiných případech bude dopravné řešeno individuální dohodou.

 

III. DODACÍ PODMÍNKY
1. Jsou sjednávány individuálně dle typu objednaného zboží

IV. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
1. Veškeré data a osobní údaje získané prostřednictvím aplikací a obchodním stykem mezi prodávajícím, provozovatele a kupujícícm budou použity dle platných zákonů České Republiky a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobmám.

V. ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
1. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek, dle platného obchodního zákoníku české Republiky.

2. Pokud kdokoliv nesouhlasí s obchodními podmínkami provozovatele el. katalogu www.antik-casade.cz nesmí tento systém používat. NEJSME PLÁTCI DPH